Infolinia:
pn - pt 8-17, sob 8-14
  1. « Wróc do  Strona główna
  2. « Wróc do  Chemia samochodowa
  3. Lakiery samochodowe - chemia blacharsko lakiernicza

Lakiery samochodowe - chemia blacharsko lakiernicza

Lakiery samochodowe - chemia blacharsko-lakiernicza

Lakiery samochodowe - chemia blacharsko-lakiernicza

Odpryski na masce, rysy na lakierze, zderzaku, wżerki, drobne i większe wgniecenia to częsta "bolączka" wielu włascicieli samochodów. Nawet przesadna ostrożność i dbałość o samochód połączona z bezpieczną jazdą niestety nie uchroni w 100% naszego samochodu przed drobnymi uszkodzeniami. Niestety nie jesteśmy jedynymi użytkownikami dróg i nie poruszamy się po idealnych i czystych nawierzchniach drogowych, pozbawionych kamieni oraz innych przedmiotów mogacych uszkodzić nasz samochód. 

Na szczęście większość drobnych uszkodzeń, można usunąć z dobrym rezultatem już w domo-warsztatowych warunkach, oczywiście z wykorzystaniem odpowiednich produktów. Dlatego też w sklepie z częsciami samochodowymi carsystem24 przygotowaliśmy dla Państwa ofertę z polecanymi przez nas produktami lakierniczymi i auto detailingowymi. Znajdą Państwo u nas: lakier samochodowy w sprayu, lakier do felg, lakier do przyciemniania lamp, lakier do zacisków, lakier do zderzaków, lakier strukturalny, środek gruntujący, podkład akrylowy.

W ofercie sklepu carsystem24 znajduje się również: guma w sprayu, glinka samochodowa, pasta polerska, środek do renowacji lakieru, papier wodny, gąbka polerska, mikrofibra, futro polerskie, żywica poliestrowa czy też popularna szpachlówka samochodowa.

Dobranie odpowiednich produktów do konkretnego "problemu" jest bardzo istotne i może mieć decydujący wpływ na końcowy efekt. Dlatego zachęcamy nie tylko do skorzystania z naszej oferty, ale również do skorzystania z fachowej wiedzy naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 41 247 90 91. Należy podkreślić, iż posiadanie nawet niewielkich umiejętności z zakresu autonaprawy, czy też auto detailingu wcale nie jest przeszkodą w samodzielnej naprawie samochodu.