Infolinia:
pn - pt 8-17, sob 8-14

Zmywacze i odtłuszczacze samochodowe

Odrdzewiacze samochodowe, odtłuszczacze

Odrdzewiacze samochodowe, odtłuszczacze

Większość z nas napotkała się w swoim zyciu na problem zardzewiałej śruby, której nie sposób odkrecić, a nawet lekko zluzować. Rdza jest niestety nieodłacznym elementem towarzyszącym niezabezpieczonej, czy niezakonserwowanej stali. Pojawia się nawet przy niewielkiej ilości wilgoci i może zepsuć humor nawet tym, którzy przykładają wiele uwagi do stanu swojego samochodu.

Wiadomo, iż najlepszym sposobem na rdzę jest odpowiednia konserwacja. Niestety nie jesteśmy w stanie w 100% zabezpieczyć wszystkich stalowych elementów takich jak gwinty, śruby, nakrętki. Dlatego też producenci chemii samochodowej stowrzyli całą gamę odrdzewiaczy samochodowych. Odrdzewiacze samochodowe w miarę szybko rozpuszczają osad powstały na śrubach oraz zardzewiałych elementach podwozia i karoserii. Najpopularniejszym odrdzewiaczem, jest oczywiście  odrdzewiacz w sprayu WD-40, jednak nie jest on jedyny, a swoje propozycje wystawiają również takie marki jak DYNAMAX, FORCH, HART, K2, MOTUL, TEXTAR, TOPRAN, których to ofertę przygotowaliśmy w sklepie carsytem24.

Odrdzewione powierzchnie, przed procesem konserwacji, malowania czy lakierowania należy koniecznie odtłuścić. Dlatego też w naszej ofercie przygotowalismy równiez szeroki wybór odtłuszczacz samochodowy takich jak: odtłuszczacz uniwersalny, odtłuszczacz do hamulców czy też odtłuszczacz do sprzęgła. Przygotowaliśmy ofertę takich producentów jak DYNAMAX, FORCH, HART, K2, MOTUL, TEXTAR czy TOPRAN.