Infolinia:
pn - pt 8-17, sob 8-14
Informacje o produkcie
Kod towaru:
XB2320
Nazwa towaru:

REJESTRATOR SAMOCHODOWY HD

Producent:
AUTOMAX
Jednostka:
SZT

Informacje dodatkowe:

XBLITZ NIGHT Z PODCZERWIENIĄ IR
Tylko w sklepie internetowym:
415,19 zł
337,55 zł (netto)

Dostępność

Niedostępny

Wideorejestrator Xblitz Night Full HD

Rejestrator trasy, kamera samochodowa (tzw. czarna skrzynka) renomowanej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy, do bezpiecznego poruszania się po mieście w dzień i w nocy.

Xblitz Night to wideorejestrator samochodowy z zapisem video Full HD 30fps, zamknięty w solidnej, metalowej obudowie z dużym i czytelnym wyświetlaczem oraz przyciskami dotykowymi. Kamera jest także wyposażona w rzadko spotykany zestaw 8 silnych diod IR (podczerwieni), które skutecznie doświetlają przestrzeń przed pojazdem w nocy.

Dodatkową funkcją jest tryb czuwania parkingowego oparty o wyjątkowo czuły G-Sensor potrafiący wykryć najdrobniejszy nawet wstrząs.

Rejestrator Full HD XBLITZ Platinium

Wysoka rozdzielczość obrazu wideo

Xblitz Night rejestruje obraz w jakości Full HD - 1920 x 1080 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. Zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.

Funkcja Wide Dynamic Range
Dzięki użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu oraz na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych elementów. Dzięki temu mamy możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo dużego kontrastu.

Rejestrator Xblitz Platinium IR

Nagrywanie cykliczne

Nagrywanie cykliczne to jedna z głównych i najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, włączenie tej funkcji pozwala ustawić długość nagrywanych pojedynczych materiałów wideo (2min, 3 min, 5 min). Wyłączenie tej opcji spowoduje rejestrację ciągłą materiału wideo (nie zaleca się), jednak należy pamiętać, że maksymalna długość filmu jest ograniczona wielkością pliku 2GB wynikającą z ograniczeń formatu plików.

 

Funkcja SOS

Automatyczne zabezpieczanie aktualnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem lub przypadkowym usunięciem, uruchamiane poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza.

 

Tryb parkingowy

Tryb parkingowy to niezwykle przydatna funkcja, dzięki której zdobędziesz dowód w przypadku uszkodzenia Twojego pojazdu podczas Twojej nieobecności. Urządzenie wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideorejestrator chronił Twój pojazd. Ta funkcja to idealne rozwiązanie na zatłoczone parkingi pod domem lub centrum handlowym.*

* Tryb parkingowy wymaga stałego zasilania.

 

Tryb kamery internetowej

Rejestrator można wykorzystać jako prostą kamerkę internetową podczas wideo-rozmów (np. Skype), po podłączeniu przewodem USB do komputera/laptopa.

 


Specyfikacja

 • Przekątna wyświetlacza: 2,7", TFT LCD
 • Rozdzielczość nagrywania : 1920 x 1080
 • Rozdzielczość zdjęć: 12 Mpix
 • Kąt widzenia kamery: 150°
Złącza
 • Micro USB - 1 szt.
 • Mini HDMI - 1 szt.
 • Czytnik kart pamięci - 1 szt.
 • Wyjście AV - 1 szt.
 
Dołączone akcesoria:
 • Uchwyt samochodowy
 • Ładowarka samochodowa
 • Kabel USB
Wymiary:
 • Wysokość 55 mm
 • Szerokość 81 mm
 • Głębokość 35 mm
 • Waga 109 g
 
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD lub DHL. 
Istnieje możliwość dostawy własnym transportem (woj. świętokrzyskie, powiat Ostrowiec Św., Opatów, Lipsko, Starachowice)
 
Koszty wysyłki wynoszą - dla standardowej (poniżej 30kg paczki): 
20 zł brutto 
30 zł brutto w przypadku płatności za pobraniem.
 
OGRANICZENIA WYSYŁKOWE:
W związku z ograniczeniami kurierów DPD i DHL, zawieszamy wysyłkę akumulatorów i olejów. 
Wysyłkę elementów gabarytowych lub ciężkich będziemy ustalać indywidualnie.