Infolinia:
pn - pt 8-17, sob 8-14

Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe to nic innego jak dodatkowe wyposażenie naszych samochodów, zwiekszające funkcjonalność oraz użytkowość naszego pojazdu. Akcesoria samochodowe to zbiorcza nazwa mieszcząca w swojej definicji całą gamę róznorakich produktów ułatwiających codzienne korzystanie z samochodu, a bez których często nie wyobrażamy sobie podrózy. Sklep internetowy carsystem24.pl oferuje naprawdę duży wybór tzw. akcesoriów samochodowych popularnych i uznanych marek w róznych przedziałach cenowych.  Produkty zostały pogrupowane w kategorie i podkategorie w taki sposób by użytkownik intuicyjnie i szybko odnalazł to czego akurat potrzebuje w swoim samochodzie.

W ofercie sklepu internetowego carsystem24.pl znajdują się m.in.  wysokiej klasy czujniki parkowania, które bez dwóch zdań ułatwiają parkowanie nawet w najtrudniejszych lokalizacjach.  Nie trzeba nikogo przekonywać, że prawidłowe i bezkolizyjne parkowanie to najlepsza gwarancja trwałości powłoki lakierniczej naszych samochodów :) 

W ofercie carsystem24.pl odnajdą Państwo również bagażniki dachowe, podnosniki hydraliczne, elementy haków holowniczych, dywaniki samochodowe oraz niezbędne i wymagane przez przepisy Kodeksu Ruchu Drogowego; apteczki, gaśnice, kamizeli odblaskowe oraz podstawowe narzędzie tak niezbędne podczas "drobnych" i "większych" awarii. 

Zaprazamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty, jednak jeśli potrzebują Państwo fachowej porady lub innych informacji nt. oferowanych przez nas produktów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 41 247 90 91 nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8 do 17, a w soboty od 8 do 14