Infolinia:
pn - pt 8-17, sob 8-14

Dodatki chemiczne

Dodatki Chemiczne

Dodatki Chemiczne

W dziale dodatki chemiczne odnajdą Państwo produkty dedykowane w głównej mierze do poprawienia, uszlachetnienia pracy silnika, a także środki zwiekszające komfort korzystania z klimatyzacji samochodowej. Warto zanaczyć, iż stosowanie odpowiednich dodatków do paliwa oraz olejów wpływa na kulturę pracy silnika podczas codziennego użytkowania samochodu.

Dodatki do paliwa, a raczej zawarte w nich składniki mają wzbogacać miesznkę paliwową w preferowane składniki, stosowane w zależności od potrzeb i rodzaju paliwa. Z kolei dodatki do olejów są substancjami uszlachetniającymi, które wpływają na poprawę działania poszczególnych podzespołów silnika. Takich preparatów należy jednak używać z pewną dozą ostrożności i oczywiście korzystać tylko z dodatków oferowanych przez znanych producentów,

W ofercie carsystem24.pl odnajda równiez Państwo tzw. odgrzybiacze klimatyzacji samochodowej, czyli innymi słowy środki przeznaczone do samodzielnego czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji. Posiadaczy deasli powinny z kolei zainteresować płyny do filtrów DPF oraz dodatek ADBlue, przyporządkowany do kategorii pozostałe.