Infolinia:
pn - pt 8-17, sob 8-14

Konserwacja

Konserwacja podwozia, nadwozia

Konserwacja podwozia, nadwozia

Dbałość o odpowiedni stan podwozia jest jednym z podstawowych warunków, by utrzymać pojazd w dobrym stanie technicznym. Najskuteczniejszą metodą zabezpieczenia podwozia, narażonego na uderzenia kamieni, drobinek piasku, oddziaływania wilgoci, agresywnej chemii oraz soli drogowej jest konserwacja podwozia. Regularnie wykonywana da nam gwarancję, że nasz samochód będzie wolny od korozji, a co za tym idzie będzie wymagał rzadszych napraw. Kwetia konserwacji podwozia, jest często pomijana, zapominana lub bagatelizowana gdyż główna uwaga użytkowników skupiona jest na dbałości o nadwozie. To że czegoś nie widać, nie oznacza, że można o tym zapomnieć!!!

Najpopularniejszymi stosowanymi powłokami antykorozyjnymi są środki oparte na masie bitumicznej, czyli tzw. "baranki". Stosuje się również powłoki polimerowe, a konserzy starych, zabytkowych samochodów wykonują konserwacje na bazie tłuszczy i wosków. W sklepie internetowym carsystem24.pl przygotowaliśmy dla Państwa środki do konserwacji podwozia takich producentów jak Boll, Wurth, Forch, Valvoline, K2 i wielu innych, które są odpowiednie zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego wykonania zabiegu konserwacji.

W dziale konserwacja nadwozia przygotowaliśmy dla Państwa ofertę środków antykorozyjnych, szpachlówek, lakierów oraz past polerskich. Jednak temat konserwacji nadwozia, auto detailingu został lepiej rozwinięty w dziale Kosmetyka oraz Lakiery samochodowe - chemia blacharsko lakiernicza.