Infolinia:
pn - pt 8-17, sob 8-14

Kleje,taśmy,masy

Kleje samochodowe, masy uszczelniające

Kleje samochodowe, masy uszczelniające

W dziale tym odnajdą Państwo szeroki wybór klejów samochodowych ogólnego i specjalistycznego zastosowania, mas uszczelniających, środków zabezpieczających śruby oraz gwinty, a także samochodowe taśmy klejące.


Materiały wykorzystywane do konstruowania samochodów, posiadają różne właściwości konstrukcyjne oraz fizykochemiczne. Prawidłowe funkcjonowanie całego pojazdu wymaga właściwego i trwałego połączenia ze sobą wszystkich elementów składowych. Ciągle dominującymi połączeniami stosowanymi w branży motoryzacyjnej są połączenia śrubowe, spawane czy też zgrzewane i nitowane. Do zabezpieczania połączeń śrubowych przygotowaliśmy w naszym sklepie ofertę środków zabezpieczających gwinty przed ich samowolnym odkręcaniem się, luzowaniem.

 

Oczywiście w związku z postępem technologicznym oraz tzw. „odchudzaniem” konstrukcji samochodowych, coraz częściej wykorzystuje się połączenia klejone, uzyskiwane poprzez zastosowanie odpowiednich klejów samochodowych, które to również dostepne są w sklepie carsystem24, gdzie to dla ułatwienia zostały one podzielone na odpowiednie grupy produktowe.

 

Nasz sklep internetowy oferuje również Państwu duży wybór mas uszczelniających ogólnego zastosowania, czyli innymi słowy środków wytwarzanych na bazie elastomerów termoplastycznych, różniących się od siebie oczywiście własciwościami chemicznymi.

 

Jeśli potrzebują Państwo fachowej porady lub innych informacji nt. oferowanych przez nas produktów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 41 247 90 91 nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8 do 17, a w soboty od 8 do 14