Infolinia:
pn - pt 8-17, sob 8-14

Wycieraczki samochodowe

Wycieraczki samochodowe

Wycieraczki samochodowe | Piórka wycieraczek

Wycieraczki samochodowe są podstawowym i niezbędnym elementem wyposażenia każdego samochodu, bez których poruszanie się po drogach i bezdrożach przy zmiennej aurze byłoby wręcz niemożliwe. Podstawową rolą wycieraczek jest - co warto podkreślić - skuteczne ścieranie wody, śniegu oraz innych zanieczyszczeń pojawiających się głównie na przedniej szybie samochodu. Dlatego tak bardzo istotny, jest dobór odpowiednch wycieraczek, by zapewnić dokładne i szybkie czyszczenie całej powierzchni szyby. Zużyte wycieraczki, to mniejsza widoczność, a co za tym idzie zmniejszone bezpieczeństwo jazdy!!!

W ofercie sklepu carsystem24.pl odnajdą Państwo szeroką gamę piór wycieraczek, jak i całych zestawów wycieraczek samochodowych. Oferujemy produkty renomowanych firm takich jak wycieraczki marki Bosch - głównie modele Twin, AeroTwin oraz wycieraczki firmy Valeo - modele Silencio, XTRM oraz  model Revolution. Posiadamy również wysokiej jakości tańsze zamienniki np. zamienniki marki HART, HELLA. 

Dla łatwiejszego wyboru podzielilismy oferowane przez nas wycieraczki samochodowe na dwie kategorie tj; wycieraczki płaskie (inaczej wycieraczki bezprzegubowe) oraz wycieraczki zwykłe (inaczej wycieraczki przegubowe). O różnicach i zaletach tych dwóch grup piszemy nieco szerzej na podstronach wspomnianych kategorii wycieraczek samochodowych.

Jeśli potrzebują Państwo fachowej porady dotyczącej doboru odpowiedniego modelu wycieraczek samochodowych lub innych informacji nt. oferowanych przez nas produktów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 41 247 90 91 nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8 do 17, a w soboty od 8 do 14